Yahoo奇摩 網頁搜尋

搜尋結果

1. 19 小時前 · A Liverpool először lépett pályára hazai pályáján, az Anfield Roadon az új vezetőedző, Arne Slot irányításával, az ellenfél pedig a Sevilla volt az „utolsó” felkészülési meccsen a Premier League jövő heti rajtja előtt. Szoboszlai Dominik a kezdőcsapatban kapott helyet, és az első félidőben gólpasszt adott, pontosabban gólt rúgatott Luis Díazzal, akinek ilyen ...

2. 19 小時前 · Dominik Szoboszlai: 5 – An excellent burst of pace to assist Luis Diaz for his second goal of the game, but overall, it was a disappointing game from Dominik Szoboszlai. Liverpool are yet to find the Hungarian international’s best role, and Slot will have his work cut out over the midfielder in the new season.

3. 19 小時前 · Dominik Szoboszlai - 7 Displayed plenty of energy throughout the first half and was unselfish to assist Diaz’s goal. Took up some important positions in the second half, finding himself in attacking pockets that Sevilla struggled with.

4. 19 小時前 · Szoboszlai Dominik a bajnokság rajtja előtt a kezdőcsapatban kapott helyet, s ezúttal is bizonyított. Szoboszlai gólpassza Liverpoolban A magyar válogatott csapatkapitánya az első félidőben remek megindulás után került nagy helyzetbe, majd csodás gólpasszt adott Luiz Diaznak.

5. 19 小時前 · A magyar válogatott csapatkapitánya, Szoboszlai Dominik a kezdőcsapatban kapott helyet, majd az első félidő végén gólt rúgatott a kolumbiai Luis Díazzal. A Pool nagyon simán, 4–1-re nyert a spanyol csapat ellen, a hazaiak a négy góljukból hármat az első játékrészben szereztek.

6. 19 小時前 · Légiósok: Szoboszlai gólpasszt adott a Liverpool felkészülési meccsén - videó. A Liverpool egy félidőnyi játék után 3-0-ra vezet a Sevilla elleni felkészülési mérkőzésen, a Vörösök harmadik gólját a magyar válogatott Szoboszlai Dominik készítette elő, aki egy remek támadás végén tálalt önzetlenül Luis Diaz elé.

7. 19 小時前 · By half-time, a lovely sweeping move saw Dominik Szoboszlai tee up Diaz to make it 3-0. The Hungarian had looked to play a few dangerous balls earlier in the game that didn't come off; when he was through on goal, he unselfishly squared to the Colombian, who looked sharp and as if he had never been away.